Lääneranna valla valimiskomisjon, valimisjaoskonnad

Valimiskomisjon

Lääneranna valla valimiskomisjon asub Lääneranna Vallavalituse hoones aadressil Jaama tn 1, Lihula linn, Pärnu maakond.
Lääneranna valla valimiskomisjon on 5-liikmeline.

Valimiskomisjoni liikmed ja kontaktandmed:

Telefon: 472 4630

Komisjoni esimees: Karoliina Post
Komisjoni liikmed: Merike Ehasalu, Asta Kuru, Ade Pääbo, Eero Sahk
Asendusliikmed: Koidu Rummel, Margus Källe

Valimiskomisjoni asukoht ja tööaeg

Lääneranna valla valimiskomisjoni asukohaks on Lääneranna Vallavalitsuse hoone aadressiga Jaama 1, Lihula linn, 90302 Pärnu maakond.

Lääneranna valla valimiskomisjoni moodustamise otsused

Valimiskomisjoni protokollid ja otsused

Valimisjaoskonnad

Lääneranna vallas on moodustatud 4 valimisjaoskonda.

Valimisjaoskondade numeratsioon ja hääletamisruumide asukohad

Valimisjaoskond nr 1 hääletamisruum asub valimispäeval Kõmsi Rahvamajas (Keskuse tee 3, Kõmsi küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond).

Valimisjaoskond nr 1 hääletamisruum asub esimesel päeval enne valimispäeva Vatla rahvamajas (Vatla mõis/1, Vatla küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond).

Valimisjaoskond nr 1 hääletamisruum asub teisel päeval enne valimispäeva Virtsu koolimajas (Pargi 4, Virtsu alevik, Lääneranna vald, Pärnu maakond).

Valimisjaoskond nr 2 hääletamisruum asub valimispäeval MTÜ Koonga Kogukond ruumides (Valla/5, Koonga küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond).

Valimisjaoskond nr 2 hääletamisruum asub esimesel päeval enne valimispäeva Lõpe Klubis (Klubi/1, Lõpe küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond).

Valimisjaoskond nr 2 hääletamisruum asub teisel päeval enne valimispäeva Oidrema külakeskuses (Kaupluse, Oidrema küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond).

Valimisjaoskond nr 3 hääletamisruum asub kuuendal, viiendal, neljandal ja kolmandal päeval enne valimispäeva ning ja valimispäeval Lihula Kultuurimajas (Tallinna mnt 1a, Lihula linn, Lääneranna vald, Pärnu maakond).

Valimisjaoskond nr 3 hääletamisruum asub esimesel päeval enne valimispäeva Tuudi koolimajas (Kooli, Tuudi küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond).

Valimisjaoskond nr 3 hääletamisruum asub teisel päeval enne valimispäeva Kirbla rahvamajas (Vana tee 11, Kirbla küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond).

Valimisjaoskond nr 4 hääletamisruum asub teisel päeval enne valimispäeva ja valimispäeval Lääneranna Vallavalitsuse Varbla teeninduskeskuses (Vallamaja, Varbla küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond).

Valimisjaoskond nr 4 hääletamisruum asub esimesel päeval enne valimispäeva Paadrema külakeskuses (Paadrema külakeskus, Tõusi küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond).

Hääletamise liigid jaoskondades

Kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel ja Riigikogu valimistel korraldab väljaspool elukohajärgset valimisjaoskonda eelhääletamist valimisjaoskond nr 3. Valimisjaoskond nr 3 korraldab hääletamist vajadusel ka asukohas, kinnipidamiskohas, haiglas ja ööpäevases hoolekandeasutuses.

Euroopa Parlamendi valimistel ja rahvahääletusel korraldab jaoskond nr 3 hääletamist kinnipidamiskohas, haiglas ja ööpäevases hoolekandeasutuses.

Kodus hääletamist korraldavad kõik valimisjaoskonnad.