Lääneranna Vallavolikogu istung 11. augustil 2022

Lääneranna Vallavolikogu istung toimub neljapäeval, 11. augustil 2022. a kell 14.00 Lihula vallamaja III korruse saalis (Jaama tn 1, Lihula linn).

Päevakorra projekt:

1. Vallavara võõrandamine otsustuskorras (Virtsu alevik, Pargi tn 2b)
  2. Loa andmine kinnisasja omandamiseks (Hälvati küla, Roosioru ja Lossimäe)
  3. Vallavara võõrandamine otsustuskorras ja isikliku kasutusõiguse seadmine (Rabavere küla, Pika-Mihkli ja Annuse tee)
  4. Vallavara võõrandamine ja omandamine otsustuskorras, isikliku kasutusõiguse seadmine (Koonga küla, Õunapuu ja Aiamaa)
  5. Vallavara võõrandamine otsustuskorras ja isikliku kasutusõiguse seadmine (Koonga küla, Antsu ja Lõpe küla, Aiamaa)
  6. Lääneranna Vallavalitsuse liikmete arvu ja struktuuri ning koosseisu kinnitamine
  7. Lääneranna valla esindaja asendusliikme tagasikutsumine ja asendusliikme nimetamine Eesti Linnade ja Valdade üldkogusse
  8. Kaugküttepiirkonna määramine
  9. Informatsioon