Lääneranna valla uudised ja teated

« Tagasi

Tormi ja tuisu hoiatus

Hea Lääneranna valla elanik

Ilmastikuolud on täna päeval ja tuleval ööl erakorralised. See tähendab, et võib ette tulla elektrikatkestusi ja teed ei pruugi olla läbitavad. Kohati on see juba praegu nii ja tulenevalt rohkest lumelisast, ei pruugi me jõuda kõiki kõrvalteid lahti lükata tänase päeva jooksul.

Kaugemate kantide lastel on täna mõistlik varem kodu poole liikuda ja tean, et juba koolid organiseerivad koos lapsevanematega, et lapsed turvaliselt koolist koju jõuaks, sest tuisuilmal veel lõppu ei paista.

Palun arvestage talviste oludega ning mõtleme üheskoos, kuidas ilmastikust tulenevaid riske vähendada. Mõistlik on täis laadida mobiiltelefonid ja akupangad. Võimalusel vältige liikumist ning püsige kodus. Kui Teie lähedal elab eakamaid inimesi, siis tundke huvi, kas neil on kõik hästi.

Valla veebilehelt ja sotsiaalmeedia lehelt leiab infot oluliste numbrite kohta, mis on mõistlik üles kirjutada. Ennekõike tuleb kasutada eestlaslikku talupojatarkust ja olla võimalikuks elektrikatkestuseks või kinnituisanud teeks valmis.

Turvalist tuisuilma!

Ingvar Saare
Lääneranna vallavanem