Alates 27. aprillist 2020 on avatud 2020. aasta kogukondliku turvalisuse projektide Pärnumaa voor.

Kogukondliku turvalisuse projektide taotlusvoor

Lääneranna Vallavalitsus müüb hoonestatud kinnistut ja korteriomandeid Lääneranna vallas.

Vallavara müük

Lääneranna Noortevolikogu koosolek toimub 21. aprillil 2020. aastal algusega kell 17.00.

Lääneranna Noortevolikogu koosolek 21. aprillil 2020

Lääneranna valla üldplaneeringu teemaline küsitlus on avatud 11. maini 2020.

Lääneranna valla üldplaneeringu küsitlus ja ideekorjekaart

Lääneranna valla üldplaneeringu teemaline küsitlus on avatud 11. maini 2020.

Lääneranna Vallavalitsus müüb hoonestatud kinnistuid Lääneranna vallas.

Hoonestatud kinnistute müük

Lääneranna Vallavalitsus müüb hoonestatud kinnistuid Lääneranna vallas.

Lääneranna Vallavalitsus võtab osalise tööajaga (0,2) tähtajatu töölepinguga tööle Lääneranna Spordikooli direktori.

Tööpakkumine Lääneranna Spordikooli direktori leidmiseks

Lääneranna Vallavalitsus müüb korteriomandeid Lihula linnas.

Korteriomandite müük

Lääneranna Vallavalitsus müüb korteriomandeid Lihula linnas.

Eriolukorra valitsuskomisjonis lepiti kokku täiendavad abinõud COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks. Uued meetmed puudutavad inimeste vahelist distantsihoidmist avalikus ruumis, mis hakkab kehtima homsest ning kaubanduskeskuste ja täiendavate meelelahutusasutuste sulgemist.

Eriolukorra täiendavad meetmed 24.03

Keskkonnaministeerium avaldas korduma kippuvad küsimused (KKK), mis aitavad tuua selgust jäätmekorralduses eriolukorra ajal.

Jäätmete sorteerimine eriolukorra ajal

Teatame, et on valminud „Lääneranna valla jäätmekava 2020-2025“ eelnõu, mille kohta ootame arvamusi 31. märtsini 2020.

Lääneranna valla jäätmekava 2020-2025 eelnõu avalikustamine

Eriolukorra juht peaminister Jüri Ratas kehtestas liikumispiirangud Hiiumaa, Saaremaa, Muhumaa, Vormsi, Kihnu ja Ruhnu suundadel. Täiendavad piirangud seatakse ka vaba aja veetmisele.

Eriolukorra täiendavad piirangud saartele ja vaba aja veetmisele

Koroonaviiruse epideemilise leviku tõkestamiseks on otstarbekas ajutiselt sulgeda Lääneranna Vallavalitsuse hallatavad asutused perioodiks 16.03.2020 - 30.04.2020.

Lääneranna valla hallatavate asutuste ajutine sulgemine

Valitsus kuulutas seoses koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ja viiruse tõenäolise Eesti-sisese leviku laienemisega riigis välja eriolukorra. Eriolukord kehtib 1. maini 2020, kui valitsus ei otsusta teisiti.

Valitsus kuulutas Eestis välja eriolukorra 1. maini 2020

KredEx avab 16.03.2020 a lasterikaste perede kodutoetuse taotlusvooru. Taotlusvoor on avatud kuni 20.04.2020 a.

Kodutoetus lasterikastele peredele

Lääneranna Vallavolikogu istung toimub neljapäeval, 12. märtsil 2020. a algusega kell 14:00 Lihula vallamajas.

Lääneranna Vallavolikogu istung 12. märtsil 2020

Näitan: 16-30