Lääneranna valla hariduskonverents

Lääneranna valla hariduskonverentsi „Me ajame ühist asja" uus toimumisaeg on 29. november 2021 kell 9-14 Lihula Kultuurimajas.

Meie esimesel hariduskonverentsil kuuleme inspireerivaid kogemusi hariduskoostööst erinevates haridusasutustes. Arutame võimalusi ühistööks ja arenguteks meie vallas. Kuuleme distantsõppe kogemusest ja mõjust. Kohtume oma vahvate kolleegidega lasteaedadest, koolidest, huvikoolidest ja noortekeskustest.

Konverentsi teemad ja kõnelejad:

• Väärtuspõhine haridusasutuse juhtimine. Merle Toompark, Aruheina lasteaia direktor
  • Koostöö labürint – mis aitab edasi, mis viib tupikusse? Mailis Ostra, Gaia Kooli õpetaja ja sotsiaalpedagoog, Tallinna Ülikooli sotsiaalpedagoogika õppekava kuraator
  • Pärnu linn kui õpikeskkond (PÕK) – formaal- ja mitteformaalse õppe lõimumine. Virve Laube, Pärnu Linnavalitsuse haridusosakonna üldhariduse peaspetsialist, Kaire Mertsin, Pernova Hariduskeskuse direktor ja Urve Krause, Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli direktor
  • Kuidas on õpitud, kuidas õpitakse ja kuidas hakatakse õppima. Tõnu Ots, arengupsühholoog
  • Kuhu liigub Lääneranna valla haridus? Ene Täht, Lääneranna abivallavanem

Konverentsi aitavad vedada haridus- ja noortevaldkonna ekspert Urmo Reitav ning Lihula Gümnaasiumi vilistlane, Eesti Noorteühenduste Liidu avaliku poliitika spetsialist Erik Mikkus.

Osalema ootame kõiki haridus- ja noorsootööasutuste töötajaid ning huvilisi.
Korraldajate poolt materjalid ja lõunasöök, osalemine tasuta.

Registreerumine kuni 25. novembrini 2021 aadressil https://bit.ly/LRV-hariduskonverents.

Lääneranna valla hariduskonverents