Lihula Tallinna mnt 65 detailplaneeringu eskiisi avalikustamine

Lääneranna Vallavalitsus teatab Lihula Tallinna mnt 65 kinnistu detailplaneeringu eskiisi avalikustamisest.

Planeeringuala, suurusega 1,78 ha, asub Lihula linnas ja hõlmab tootmismaa sihtotstarbega Tallinna mnt 65 katastriüksust (43001:001:0979, endise Lihula piimatööstuse maa-ala). Detailplaneeringu ülesandeks on planeeritava maa-ala sihtotstarbe muutmine tootmismaast ärimaaks ning ehitusõiguse määramine eesmärgiga rajada kaubandushoone koos kliendiparkla ja juurdepääsuteedega ning nende toimimiseks vajalik taristu.

Detailplaneerigu materjalidega on võimalik tutvuda detailplaneeringu veebilehel:

Arvamusi ja ettepanekuid detailplaneeringu eskiisi osas on võimalik esitada Lääneranna Vallavalitsusele kirjalikult aadressil Jaama 1 Lihula 90302 ning e-posti aadressil vallavalitsus@laaneranna.ee kuni 05.03.2024.a.