Muudatused mittetulundusühingute, sihtasutuste ja seltsingute toetamise korras

Lääneranna Vallavolikogu kinnitas 26.10.2023 muudatused määruses „Lääneranna valla eelarvest mittetulundusühingutele, sihtasutustele ja seltsingutele mittetulundusliku tegevuse kord".

Sellega seoses teavitame, et käesoleva aasta taotluste esitamise tähtajaks on 01.12.2023 kell 23.59 (mitte 01.11.2023).

Seoses korra muutmisega muutuvad ka taotlus- ja aruandevormid. Nii määruse kui ka uuendatud vormide tutvustamiseks korraldab Lääneranna Vallavalitsus kõigile huvilistele infopäeva 16.11.2023 kell 17 Lihula Kultuurimaja peeglisaalis.

Muudetud määrusega on võimalik valla veebilehel tutvuda pärast selle avaldamist Riigi Teatajas.

Soovitame infopäeval osaleda nii uutel taotlejatel, kui ka neil, kes on varasemalt toetust taotlenud ning plaanivad seda ka edaspidi teha.

Täiendavate küsimuste korral on kontaktiks arendusspetsialist Raina Jeeberg (tel 55609918, raina.jeeberg@laanerannavald.ee).

Ootame rohket osavõttu!