Alates 01.06.2018 hakkab Hanila ja Lihula piirkonnas olmejäätmete vedu teostama Ragn-Sells AS.

Jäätmevedaja vahetumine Hanila ja Lihula piirkonnas

Päästeamet: Alates tänasest algas Eestis tuleohtlik aeg.

Alates 19. aprillist algas Eestis tuleohtlik aeg

Päästeamet: Alates tänasest algas Eestis tuleohtlik aeg.

Maa-amet on välja kuulutanud avaliku kirjaliku enampakkumise piirkonnas asuvate kinnisasjade kasutamiseks andmiseks. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 03.05.2018.

Riigivara põllumajanduslikuks kasutamiseks andmine

Riigimetsa Majandamise Keskus kavandab Kõima rabas Lavassaare looduskaitsealal endise Kõima turbavõtmise ala veerežiimi taastamistöid.

Kõima jääksoo veerežiimi taastamistööd

RMK kavandab Paadrema soos loodusliku veerežiimi taastamistöid.

Paadrema soos loodusliku veerežiimi taastamistööd

RMK kavandab Paadrema soos loodusliku veerežiimi taastamistöid.

Lääneranna Vallavolikogu istung toimub neljapäeval, 19. aprillil 2018. a algusega kell 14:00 Lihula Kultuurimajas, aadressil Tallinna mnt 1a.

Lääneranna Vallavolikogu istung 19. aprillil 2018

Maa-amet on välja kuulutanud avaliku kirjaliku enampakkumise piirkonnas asuvate kinnisasjade müügiks. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 18.04.2018.

Riigimaa müük

Maa-amet on välja kuulutanud avaliku kirjaliku enampakkumise piirkonnas asuvate kinnisasjade kasutamiseks andmiseks. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 24.04.2018.

Avalik kirjalik enampakkumine riigivara kasutamiseks andmiseks

Nehatu looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmise eelnõu avalik arutelu toimub 16. aprillil 2018 algusega kell 15.00 Kõmsi Rahvamajas.

Nehatu looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmise eelnõu avalik arutelu

Päästeameti peadirektori käskkirjaga hakkab alates tänasest, 4.aprillist kehtima siseveekogudel üle-eestiline jääle mineku keeld. Keelu eesmärk on ennetada veeõnnetusi, säästa inimelusid ning kutsuda inimesi turvaliselt käituma.

Jääle minek on tänasest keelatud

Riigihalduse minister kehtestas 29.03.2018 maakonnaplaneeringu Pärnu maakonnas Häädemeeste vallas, Kihnu vallas, Põhja-Pärnumaa vallas, Pärnu linnas, Saarde vallas, Tori vallas ja osaliselt Lääneranna vallas.

Pärnu maakonna planeeringu kehtestamine

Lääneranna Vallavalitsus lõpetas 20.03.2018.a otsusega nr 174 Paatsalu küla Nurga kinnistu (katastriüksus 86301:003:0077 ja 86301:003:0020) detailplaneeringu menetluse maaomaniku taotluse alusel.

Nurga kinnistu detailplaneeringu menetluse lõpetamine

Uue-Sepa kinnistu detailplaneeringu esialgase planeeringulahenduse avalik arutelu toimub 6. aprillil kell 15.00 Lääneranna Vallavalitsuses (Jaama tn 1, Lihula linn).

Uue-Sepa kinnistu detailplaneeringu eskiisi avalik arutelu

Päästeamet: Jää on muutunud ohtlikult õhukeseks, hoidke pühade ajal oma lähedastel silm peal

Päästeamet: Jää on muutunud ohtlikult õhukeseks

Hajaasustuse programmi taotlusvoor on avatud 9. aprill kuni 11. juuni 2018.

Hajaasustuse programmi taotlusvoor 2018

Hajaasustuse programmi taotlusvoor on avatud 9. aprill kuni 11. juuni 2018.

Näitan: 121-135
Elemente lehe kohta 15